При склінні балкона або лоджії ви отримуєте чудово обладнану захищену площу на додаток до тієї, що у вас вже є.
Вид балкона покращиться зовні і всередині, він буде повністю захищений від перепадів температури, опадів і шуму.
Засклений балкон виглядає презентабельно і прослужить вам кілька десятиліть.

 

Аргументи на користь скління балкона та лоджії

- Балкон, який облаштовують для побуту, для багатьох є необхідністю. Це місце де можливе зберігання побутових речей, консервації, сушіння білизни...
- Лоджії та балкони можна перетворити в продовження кімнати, наростити 4-5 квадратних метрів і по-іншому організувати житловий простір. Можна перетворити в окрему кімнату для відпочинку, роботи.

Особливості скління балкона:

- Плита балкона кріпиться із заходом в несучу стіну будівлі за один край, є повністю відкритою та огороджена металевим парапетом з трьох боків. Внаслідок цього балкон можна розширити як по плиті, так і по підвіконню з усіх боків, а його утеплення і скління виконується по всьому периметру. Щоб балкон витримав навантаження конструкції, його необхідно надійно укріпити в стіни будівлі за допомогою одного або декількох способів відразу — вбудованих балок, металевих кріплень зверху і знизу. Балкон можна розширити до 250 мм по всьому периметру.
- Найчастіше балкони розташовані один над одним, тому дахом для нижнього балкона слугує плита верхнього балкона. У такому випадку просто виконується установка козирків. При винесенні балкона по підвіконню і плиті буде потрібна установка даху.
- Балкони бувають різних форм і конфігурацій: квадратні, напівкруглі, прямокутні. Балкон можна склити різними способами - еркерне, французьке або стандартне скління.

Особливості скління лоджії:

- Лоджія для продовження житлового простору підходить значно більше, ніж балкон, так як вона розташовується усередині будівлі і спирається на три сторони по периметру (на бічні стіни і на несучу стіну будівлі).
- Лоджія має бічні стіни і там не буде потрібно скління, але потрібно утеплення. Лоджію можна розширити по підвіконню на 100, 250 або 300 мм. В залежності від того, де знаходиться парапет (в глибині або розташований по краю стіни), виконується кріплення конструкції винесення по підвіконню. Якщо парапет поглиблений, то конструкція виносу кріпиться з виходом за бічні стіни. Простінки, які утворюються між скляною конструкцією і бічною стіною, зашпаровується пластиковою панеллю.
- Розширення площі за рахунок лоджії зводиться до об'єднання простору лоджії і кімнати за допомогою демонтажу віконно-дверного блоку.
- Дах для лоджії в деяких випадках необхідно зводити новий, тому що над лоджією розташовується або тільки половина сусідньої плити, або немає нічого. Для даху потрібно виконати гідроізоляцію та утеплення.

 

Різновиди скління:

Французький балкон від звичайного відрізняється площею скління. У випадку з французьким склінням парапет повністю забирається, скляна конструкція встановлюється у всю висоту від нижньої плити до плити, розташованої зверху. Таке скління балкона з естетичної точки зору найпривабливіше. Світлопрозора конструкція надасть вам можливість споглядати прекрасний панорамний вид. Для французького балкона склопакети краще виготовити з особливо міцних триплекс-стекол. Для такого типу скління важливо вибрати масивний 5-ти камерний профиль і 2-х камерні склопакети. Слід подбати про безпеку і встановити металеву огорожу по всьому периметру на випадок форс-мажорних обставин.

 

 

 

Еркерне скління встановлюється на балкони кутові та напівкруглої форми. Вікна необхідно встановлювати під кутом, тому звичайні профілі не підійдуть, обов'язково потрібен спеціальний сполучний профиль - еркерна трубка. За допомогою трубки віконні стулки можна з'єднувати під потрібним кутом, відмінним від кута 90 градусів. Еркерне скління можна застосовувати як для опалювальних балконів, так і «холодних».

 

 

 

Тоновані вікна на балконі обов'язковий штрих, особливо якщо балкон або лоджія виходять на багатолюдні вулиці міста. Забезпечити приватність в даному випадку — запорука особистого комфорту. Тонування вікон відбувається в наших виробничих умовах. Тонуюча плівка відрізняється за властивостями (затемнююча, дзеркальна, сонцезахисна), щільності і кольору. Можна поєднати кілька типів плівки для досягнення оптимальних захисних властивостей. Наприклад, можна застосувати затемнюючу і дзеркальну плівки одночасно. У вечірній час дзеркальна плівка втрачає свої властивості через зміну положення джерела світла на бік приміщення.


 

Розміри та різновиди конструкцій виготовляються під замовлення
Для замовлення Зателефонуйте