Ролети є візитною карткою сучасних і престижних будинків, побудованих з урахуванням європейських норм. Вони добре вписуються в будь-який архітектурний стиль, мають широку гаму технічних рішень.
Сьогодні встановити на вікна чи двері ролети - це означає виважено підійти до питання захисту свого будинку. Тому що наші алюмінієві ролети надійні, міцні й довговічні в експлуатації. Сучасні матеріали, обладнання та технології, які використовуються при їх виробництві , перевірені часом і сертифіковані на знак якості. Ролетні системи забезпечують надійний захист від спроб злому, крадіжок майна, актів вандалізму. Вони є сьогодні кращим рішенням по забезпеченню безпеки зовнішнього контуру будинку для фінансових установ, офісних приміщень, торгових центрів.

 

Ми пропонуємо широку гаму приводів для ролетных систем: від класичних ручних (кордових і шнурових) приводів до сучасних електроприводів з рядом додаткових функцій. Основним матеріалом, з якого виготовляються ролетні системи, є алюміній. Його відрізняють: екологічна чистота, корозійна стійкість, стійкість до ультрафіолетових променів й атмосферних впливів. Навіть після багатьох років експлуатації ролети виглядають як нові завдяки надійному полімерному покриттю.

 

 

 

Призначення ролетних систем: максимально високий захист від злому Ролетні системи забезпечують безпеку будинків й окремих приміщень, захищають матеріальні цінності. Під час Вашої відсутності ролети збережуть не тільки майно, але й вікна від кинутих каменів, пляшок й інших предметів. Захист від сторонніх очей. Алюмінієві профілі різних типів дозволяють із високим ступенем упевненості гарантувати захист офісу або приміщень банку. Ви можете вибрати ролети з різними класами стійкості до злому.

 

 

Роллетні системи виконують ряд важливих задач


Захист від взлому

Безпека будинку, офісу або магазину – основне завдання, з якою успішно справляються ролети. У вашу відсутність ролетні системи здатні еффективно охороняти ваше майно.


Захист від сонця

Збереження комфортної прохолоди в жаркі дні, захист штор та занавісок, меблів і килимових покриттів від вигорання підл впливом сонячних променів.Захист від негоди

Надійний захист вікна від атмосферних явищ (дощ, сніг, град, пориви вітру). Відірвані гілки або будь-які інші предмети, підхоплені сильним вітро, не зашкодять вікна і двері.


Економія енергії

При закритому ролетному полотні між ролетою і вікном утворюється повітряний прошарок, який виконує функцію "термоса", тому ролети сприяють встановленню оптимальної температури в будинку: зберігають прохолоду в жаркі дні, а тепло в холодні. Це забезпечує економію енергоресурсів до 20%.


Захист від шуму

Зниження рівня сторонніх шумів в приміщенні для більш ефективної роботи і приємного відпочинку завдяки використанню алюмінієвих профілів з пінним наповненням.


Захист від сторонніх поглядів

Можливість насолодитися самотністю у власному будинку або квартирі. Ваше приватне життя під надійною охороною! Особливо актуально для першого поверху.

 

Основними конструктивними елементами ролети є:

- Ролетне полотно.
Може складатися з піннозаповнених або екструдованих (підвищеної жорсткості) профілів. Поточний асортимент включає 7 видів профілів роликової прокатки (типорозмірний ряд від 45мм до 77мм ) і 3 види екструдованих профілю (42мм, 44мм, 55мм). Для забезпечення підвищеної жорсткості роллетного полотна у відкритому положенні, а також з метою перешкоди несанкціонованого підйому полотна встановлюються екструдовані кінцеві профілі;
- Екструдовані направляючі шини.
Забезпечують рух ролетного полотна при намотуванні його в короб.
- Захисні короба та бічні кришки.
Підбираються залежно від зовнішнього екстер'єру приміщення і вимог до жорсткості конструкції.
- Елементи управління ролетою.