Натяжні стелі мають значний попит завдяки своїм якостям: висока еластичність (дозволяє створити стелю будь-якої конфігурації без зморшок), хороші тепло-, звуко- та вологоізоляційні якості забезпечують комфортність будь-якого приміщення.
Натяжні стелі дозволяють не лише надати інтер’єру квартири чи офісу елітного вигляду, але і стати ключовим моментом дизайну. Цьому сприяє асортимент фактур, відтінків, візерунків і малюнків, дозволяючи втілити будь-який задум. Тому натяжні стелі – це не лише престиж, але ще естетичність, індивідуальність і просто ознака вишуканого смаку!
Серед розмаїття виробників радимо звернути увагу на компанію Mirror. Обираючи Mirror, Ви обов’язково знайдете серед їх розмаїття саме те, чого бажаєте. Натяжні стелі мають широку кольорову гамму – від білого до чорного. Під торговою маркою Mirror (існує з 2000 р.) пропонуються глянцеві, матові, металік, сатинові, перламутрові натяжні стелі. Кожна з них знаходить свого споживача:

Матові
Глянцеві
Перламутрові
Металік
Сатинові

Натяжні стелі для квартири


Натяжні стелі в квартирі - це сучасне вирішення проблем стель, що не вирівнюються і мають непривабливий зовнішній вигляд.
Вартість матових натяжних стель (ці стелі імітують ідеально рівні побілені стелі) однакова за вартістю з вирівнюванням і біленням стелі, але при цьому має наступні важливі переваги:

 • Натяжні стелі у відмінності від фарбування не вимагають ремонту від 10 років і більше;
 • Натяжні стелі складно пошкодити, навіть пробкою від святкового шампанського;
 • Натяжні стелі легко миються, при необхідності, відштовхують пил;
 • Натяжні стелі дають можливість швидкого створення багаторівневих конструкцій;
 • Натяжні стелі дають можливість створення стель різних кольорів і відтінків, включаючи художні стелі та "зоряне небо".
 •  

  Натяжні стелі у ванній кімнаті


  Ванні кімнати бувають різні - і великі, і маленькі - і в кожному з цих варіантів натяжні стелі покращують вигляд вашої ванни, підкресливши красу і приховавши недоліки. Наприклад, в невисокій кімнаті, встановивши глянцеве полотно можна створити ілюзію висоти і об'єму. У розкішній ванні використовуючи натяжні стелі можливо втілити будь-які дизайнерські вишукування, починаючи від установки великої кількості світильників і закінчуючи ультрамодним "зоряним небом", виглядом якого можна нескінченно насолоджуватися лежачи в джакузі.

  Натяжні стелі володіють наступними безперечними перевагами:

 • Вони легко і швидко встановлюються і після цього майже не вимагають догляду довгі роки (гарантійний термін 10 років);
 • Натяжні стелі - це гігієнічно. На них не утворюється цвіль, вони антистатичні (тобто пил від них просто відскакує), волога на них не конденсується;
 • Натяжні стелі вельми міцні і витримують до ста літрів води вилитої Вам на голову вашими доброзичливими сусідами, поверхом, що живуть, вище. Воду після цього, за допомогою наших фахівців, можна видалити або повернути сусідам з вдячністю за доставлене задоволення.
 •  

  Натяжні стелі для басейнів


  Натяжні стелі неначе спеціально розроблені і створені для басейнів. Великі об'єми, вологе приміщення, висота встановлення - зі всім цим прекрасно справляється термоусадочна плівка або іншими словами натяжна стеля.
  Основною перевагою натяжної стелі є той факт, що вона не лише вологостійка, але на ній не з'являється цвіль, конденсат, солоні плями і розлучення, до того ж вона екологічно безпечна і по гігієнічних нормах краща для використання в басейнах. Натяжні стелі дозволяють здійснювати доступ до прихованих технічних елементів і конструкцій, а монтаж різних вбудованих елементів (вентиляція, світильники, витяги) здійснюється легко і швидко.
  Натяжна стеля – це найкраще рішення для басейну, оскільки вартість монтажу будь-якої іншої стелі (через висоту басейну) значно перевищує вартість установки натяжної стелі, до того ж вимагає значно більше часу.