Рулонні штори та тканинні ролети

Рулонні штори або як їх ще називають - тканинні ролети - це класика інтер'єру сучасних приміщень. Вони дозволяють повністю ізолювати приміщення від сонячного світла, а також замінити звичайні штори.

Системи для тканинних ролет:

Відкрита система
Тканина накручується безпосередньо на вал, без короба, вільно звисає, самофіксуються на магнітах або на волосині. Ролети дуже зручні в застосуванні, не займає багато місця на вікні, легко знімається при необхідності очищення. А широкий вибір тканини, дає можливість просто і швидко вибрати необхідну і відповідну вам тканину, за кольором узору, фактурі, малюнку.

 

Закрита система
"Закрита" або Коробова система - ці жалюзі застосовують в основному для металопластикових вікон. Має чудовий, закінчений і естетичний вигляд. Вал з тканиною захований в коробі, а напрямні дають можливість тканини ковзати вгору або вниз, максимально прилягаючи до вікна. Що обмежує попадання променів світла в кімнату, а також фіксується тканину в режимі провітрювання. Тканини для касетних ролет іноді відрізняються від звичайних рулонних штор, оскільки застосовують більш тонку матерію, щоб вона могла поміститься в короб, тому й максимальна висота може відрізняться для різних видів тканини.


Полотно рулонних штор виготовляється з тканин зі спеціальними антистатичними, пиловідштовхуючими та антибактеріальними пропитками. Крім того, вони покриваються розчином, який перешкоджає вигоранню і підвищує довговічність виробів.

 

Тканини:

 

Як провести замір ролети