Характеристики віконного профілю Windoff's:

Віконна система Windoff’s завоювала на ринку металопластикових віконних конструкцій репутацію якісного і надійного профілю. Ціни на профілі Windoff's істотно нижче за ціни на аналогічну імпортну продукцію, але - не в збиток якості.

Замовник повинен знати, що профілі однакової якості можуть мати істотну різницю в ціні залежно від місця виготовлення. Наприклад, в Центральній Європі виробництво профілів здійснюється на дорогому високотехнологічному устаткуванні, яке контролює якість і кількість початкової сировини. Дороге устаткування - дорогі трудовитрати - дорога продукція - висока націнка за марку. Крім того, на вартості продукції позначаються витрати на доставку, митні витрати і так далі.

Зрозуміло, аргументом на користь пластикового профілю Windoff's є не лише його демократична ціна. Український клімат досить вологий, тому "перемогти" тут можуть тільки металопластикові вікна Windoff's, стійкі практично до усіх видів зовнішніх чинників. Система пластикових профілів Windoff's призначена для виготовлення вікон і дверей для будь-яких приміщень і спеціально адаптована під українські умови експлуатації.

Профіль Windoff's поєднує в собі функціональність і зручність першокласного пластика, абсолютну екологічність рецептури і досконалу геометрію. Трикамерна система Windoff's відповідає найстрогішим стандартам тепло- і енергозбереження.

Високі експлуатаційні характеристики продукції компанії Windoff's підтверджені Сертифікатом відповідності і гігієнічними виводами. 

 

Профіль REHAU Euro-Design 60, характеристики:

Шумоізоляція вікон з пластикової системи REHAU досить висока: зниження шуму в 2-2,5 рази, якщо Ви встановите їх на бік шумного проспекту. Контури ущільнення по периметру стулок та всередині профільної системи додатково затримують шум та пил. Армування встановлюється без проблем завдяки глибині камери та забезпечує жорсткість конструкції.

Металопластикові вікна з пластикової системи Rehau Euro-Design 60 більш ніж достатньо підійдуть для установлення в житлові будинки квартир, приватні будинки, довго прослужать та збережуть прекрасний зовнішній вигляд.

 

Профіль REHAU Euro-Design 70, характеристики:

Коефіцієнт опору теплопередачі вище, ніж у REHAU Euro-Design 60. Чим він вище, тим краще. Низька взаємодія із зовнішнім і внутрішнім середовищем означає, що вікна краще зберігають температурний режим всередині і не пропускають холод чи спеку зовні.

Ця модель вікон з пластикової системи REHAU володіє трохи підвищеними властивостями тепло- і шумоізоляції, ніж її молодший брат. Склопакети можна вставляти товщі, що додатково підвищує захисні властивості.

Металопластикові вікна з пластикової системи REHAU Euro-Design 70 підходять для житлових будинків або офісів, які знаходяться в центрі міста і які можуть бути розташовані на нижніх поверхах. Їх властивостей буде достатньо для забезпечення комфорту.

Обидві моделі віконного профілю REHAU дозволяють застосовувати фурнітуру проти злому.

REHAU одночасно подбали про зовнішній вигляд та інженерний стан вікон. Дизайн обох моделей відмінний, вони мають білосніжну та гладку поверхню профілю. Доглядати за вікнами легко. На зовнішніх лицьових поверхнях є скоси під кутом 15 градусів, вони виглядають чудово та забезпечують правильне водовідведення.

 

Профіль REHAU Brillant-Design, характеристики:

Система профілів класу люкс REHAU Brillant-Design має п'ятикамерну конструкцію і глибину профілю 70 мм. За рахунок цього досягається більш високий коефіцієнт опору теплопередачі і посилена жорсткість профілю.

Елегантні м'які заокруглення, прямі лінії на видимих ​​поверхнях, широка палітра кольорів надають вікнам з профільної системи REHAU Brillant-Design сучасного та надзвичайного вигляду і дозволяють доповнити оригінальний дизайн будівлі. Вікна з цієї профільної системи стануть прикрасою будь-якого житла завдяки надзвичайно білому кольору і глянцевій поверхні.

Профіль REHAU Brillant-Design - надзвичайно універсальний продукт. З його допомогою можна створювати різноманітні вікна - арочні, прямокутні, фрамужні. Також він ідеально підходить для міжкімнатних дверей.

 

Профільна система WDS - 303

Віконний профіль "WDS 303" є найпопулярнішою і доступнішою універсальною системою цієї марки, розрахованої на найрізноманітніші будівельні об'єкти.

 

Профільна система WDS - 400

WDS 400 ідеальне співвідношення ціна / якість. Придбавши, вікна і двері з 4-камерної профільної системи WDS, Ви отримаєте до 35% економії тепла, яке значно заощадить витрати на опалювання.

 

Профільна система WDS - 404

Для вікон WDS 404 характерні класичні лінії профільних систем з високими показниками міцності і термоизолющими властивостями. Вишуканість і особливість вікнам WDS надає особлива форма фігурного штапика. Габаритні розміри і конструкція перегородок профільної системи у поєднанні з П-образним сталевим армуванням забезпечують високу стійкість до вітрових навантажень і тривалу експлуатацію ваших вікон.

 

Профільна система WDS - 505

Абсолютно екологічна система WDS 505/70 мм стане для споживачів гарантією збереження тепла і зменшення витрат на енергоносії. Система WDS 505/70 мм не лише збережуть тепло і тишу в житлі, але і поліпшать її зовнішній вигляд. Система розроблена і орієнтована на найвимогливіших покупців, дозволяє зберегти комфортну температуру в кондиціонованих і опалюваних приміщеннях незалежно від зовнішніх кліматичних умов, створюючи комфортний клімат в приміщенні.