Гаражні ворота "Alutech", «DoorHan», «Hormann»

Секційні гаражні ворота володіють рядом переваг у порівнянні з іншими видами воріт. Полотно секційних воріт складається з декількох секцій, рухливо з'єднаних між собою за допомогою сталевих петель. Рухаючись по напрямних, полотно воріт переходить з вертикального (закритого) положення в горизонтальне (відкрите), йдучи під стелю. Така траєкторія руху полотна воріт дозволяє зберегти розміри прорізу, економить простір перед воротами і всередині гаража.

Передові конструкторські розробки, використання сучасного високотехнологічного обладнання та постійний контроль якості на всіх стадіях виробництва дозволяють випускати ворота, що відповідають світовим стандартам. Для зручності використання ворота можуть поставлятися з вбудованою хвірткою або бічними дверима, дизайн якої відповідає дизайну основної конструкції. Можливість забарвлення воріт "Alutech" в будь-який колір за шкалою RAL.


Пропонований асортимент

 


Гаражні ворота серії "Сlassic"

Максимальний размір воріт цієї серії складає 6000 x 3085 мм. Компенсація ваги полотна здійснюється за допомогою торсіонних пружин, розташованих над полотном воріт.
Для монтажу воріт Classic потрібна перемичка всього 100 мм при ручному управлінні та 125 мм при використанні электроприводу.

 

Конструктивні особливості