Ламінація або «кольорові» вікнаПри замовленні металопластикових вікон багато клієнтів задовольняються стандартним білим кольором. Дійсно, білі вікна — це класика і вони відповідають практично будь-якому стилю оформлення. Білі вікна встановлює переважна більшість замовників. Але! Якщо ж Ви хочете добитися унікальності ваших вікон, то вам більше підійдуть «кольорові» вікна. За допомогою ламінації металопластикових вікон можна надати оригінальний колір, ідеально відповідний до Вашого інтер'єру.

 


Види Ламінації:

Є два види ламінації. У кожного виду є свої плюси і мінуси, Вам варто вибрати з них найбільш оптимальний перед тим, як Ви приступите до замовлення кольорових вікон.

Перший спосібламінація профілю «в масі». Пластик при виробництві забарвлюється за допомогою додавання фарби в сировинну суміш. ПВХ профиль випускають у двох кольорах — карамельному і шоколадному. На профиль карамельного кольору наноситься плівка «Золотий дуб», а на профиль шоколадного кольору — «Махагон».

Переваги ламінування "в масі":
- При відкриванні вікна видно темний колір (а не білий), що більш естетично;
- У місцях пайки профілю не потрібно відновлювальне фарбування при зачистці швів;
- Висока якість ламінації.

Недоліки ламінування "в масі":
- На вибір тільки два кольори;
- Ламінація може бути тільки з обох боків.

 


Другий спосібламінація плівкою Renolit. Стандартний профиль білого кольору ламінується при виготовленні вікна, ламінація виконується на спеціальному обладнанні, на якому плівка наноситься під високим тиском. Плівка Renolit має кілька тиснених шарів: напівтвердий нижній шар, який складається із акрилу та шару із забарвленням стійкими фарбами. Плівка при температурі 125-130 градусів Цельсія наноситься на профиль, її нижній шар, що складається з двокомпонентного поліуретанового клею, з'єднується з профілем на молекулярному рівні. При охолодженні плівки утворюється полімерна сітка, яка забезпечує високий ступінь адгезії ламінату до поверхні ПВХ профілю. Верхній шар плівки, що складається із акрилу стійкий до УФ-променів, вологи і перепадів температури. Внаслідок цього плівка слугує значно довше, не змінюючи свого кольору і структури. Плівка не вступає в реакції з аміачною водою, слабкими розчинами алкоголю, миючими засобами (без абразивних речовин), водою, будівельними матеріалами (гіпс, цемент), аліфатичними бензинами.
Будьте обережні! Плівка Renolit чутлива до лаків, фарб, клеючих засобів (до всіх речовин, які містять розчинники), органічних розчинників. Колірна гамма плівки має великий більше 40-ка кольорів.

Плюси:

- Великий вибір кольорів і фактур плівки;
- Ламінацію можна виконати в трьох варіантах: тільки внутрішню, тільки зовнішню або двосторонню;
- Ламінація плівкою Renolit обійдеться дешевше, ніж ламінація «в масі».

Мінуси:

- Термін виготовлення вікон збільшується до 10-15 днів ;
- При відкриванні вікна помітно білий колір всередині профілю.

 

Колірна гамма плівки Renolit 43 кольори:

враховуйте, що зображення на екрані Вашого монітора може
відрізнятися від реального