Москитна сітка захистить Ваше приміщення при провітрюванні від нав'язливих комах, тополиного пуху, а також, що дуже важливо, Ваші домашні улюбленці, особливо коти і кішки не вистрибнуть на вулицю разом з сіткою. Москітні сітки - це легка конструкція з екструдованого алюмінієвого профілю з укріпленим по периметру рамки ущільнювальним шнуром, який утримує полотно сітки.


Віконні москітні сітки рамкового типу
Москітні сітки для вікон можуть бути двох типів — зовнішні та внутрішні. Внутрішні сітки встановлюються на зручні зачепи, розташовані з боків, а зовнішні вставляються в спеціальні кишені, які присверлюються для цього до рами із зовнішнього боку. Москітні сітки виготовляються в двох базових кольорах: білий, коричневий.

Внутрішні

 

 

 

 

 

Зовнішні

 

 

 

 

 

 

Сітки для штульпового вікна


 

 

 

 

 

 

Москітні сітки дверного типу, дверні москітні сітки
Конструкція має поперечний імпост для додаткової жорсткості. Така рамка повертається на петлях, які кріпляться до дверної рами.. Сітка фіксується до дверної рами з допомогою магнітного фіксатора. Це зручна конструкція для монтажу на вхідних дверях, балконі, терасі.


 

 

 

 

 

 

Москітні сітки рулонного типу
Змотується сітка в короб пружинним механізмом, а опустити її можна з допомогою шнура та ручок. Конструкція такої системи виготовляється з алюмінієвих профілів в білому або коричневому кольорах. Така система є дуже зручною з декількох причин: -для того аби помити вікно, Вам не потрібно повністю знімати сітку, а лише підняти її догори (в короб); -відомо, що москітна сітка певною мірою затримує надходження повітря в приміщення і навпаки; отже в цьому варіанті Ви зможете з легкістю провітрити помешкання лише піднявши сітку на короткий період; -така конструкція має привабливий вигляд і не псує зовнішнього фасаду будівлі.


 

 

 

 

 

 

 


Заміри москітних сіток: