Плісе - це порівняно новий винахід у світі декору. Плісе це надзвичайно стильне, ефектне і зручне рішення в оформленні вікна будь-якого приміщення. Тканина, використовувана для виготовлення плісе, має всі властивості тканин для рулонних штор. Вона не вигоряє і не деформується під впливом сонячних променів. На відміну від рулонних тканин, тканина пліссіруется і набуває вигляду гармошки.
Існує два варіанти управління плісе вручну - мотузкові і за допомогою ручки. При використанні мотузкового управління, підйом і опускання штори відбувається за допомогою шнура. У другому випадку, підйом і опускання відбувається за допомогою ручки, яка встановлена на нижній планці. Кріплення для плісе дуже мініатюрні і практично невидимі, а для поворотно-відкидних і мансардних вікон використовують додаткове кріплення - трос натягу. Плісе можуть вільно звисати або бути зафіксовані на струнах натягу. Штора плісе здатна збиратися повністю зверху, повністю внизу, до середини, знизу і зверху одночасно.
За допомогою штор плісе можна закрити отвір будь-якої конфігурації - прямокутний, трикутний, трапецієподібний, напівкруглий, круглий.