Профнастил - ідеальний матеріал для облицювання фасадів та кровельних робіт. Широкий вибір профілей з висотою - від 8 мм до 75 мм, та типом листового металу (оцинкований, з лакофарбовим покриттям) дозволяє використовувати його на багатьохї етапах будівництва - покрівля та стіни, ворта та паркани та ін. Для виробництва профнастилу використовують оцинковану рулонну сталь з полімерним покриттям. Завдяки декільком шарам захисту сталі, профнастил стає більш довговічним.

Структура сталевого листа:

1. Сталевий лист
2. Дросторонне цинкове покриття
3. Двосторонній антикорозійний захист
4. Двосторонній шар грунту
5. Кольорове полімерне покриття з лицьової сторони
6. Захисний шар лаку з нижньої сторони

Профнастил ПС- 8 один з найпопулярніших і економічних профільованих листових матеріалів і успішно використовується як стіновий і облицювальний матеріал, для паркану, стін, перегородок, підвісних стель, огорож, а також як покрівельний матеріал для дахів будинків, котеджів, мансард при досить невеликих кутах нахилу покрівлі.

ПС-8
Загальна ширина, мм
Робоча ширина, мм

1215
1160

Сьогодні в будівельній індустрії дуже популярний Профнастил С10 . Профіль С - 10 це тонкий сталевий лист, який має гофру і використовуваний в якості оздоблювального матеріалу. Призначення цього профнастилу включає в себе створення тимчасових загороджень і парканів, стінових перегородок, покрівель і підвісних стель. При спорудженні будинків промислового призначення він буде використовуватися як елемент зовнішньої і внутрішньої обробки стін та інших вертикальних і горизонтальних площин.

ПС-10
Загальна ширина, мм
Робоча ширина, мм

1190
1160

ПС(К) - 20 оцинкований з полімерним покриттям один з найпопулярніших для покриття стель і стін на великих площах, як в промисловості так, і в приватному будівництві. При цьому він дуже економічний. Довжина даного профнастилу варіюється в залежності від необхідних параметрів.

ПС(К)-20
Загальна ширина, мм
Робоча ширина, мм

1150
1100

Для будівництва великопрольотних об'єктів, таких як, великі торгові центри, стадіони, промислові будівлі, ринки потрібно профнастил, несуча здатність якого підходить для таких конструкцій. Профнастил Н - 58 J має досить велику подовжню жорсткість і здатний витримувати великі снігові навантаження на великих прольотах покрівлі. Це його пряме призначення - покрівельний профнастил. Крім цього, профлист Н-58J можна застосовувати в бетонуванні міжповерхових перекриттів в якості опалубки. Висота хвилі профнастилу Н - 58 J надає йому здатність витримувати великі навантаження.

H-58 J
Загальна ширина, мм
Робоча ширина, мм

1000
950

 

Кольорова гамма:

 

Завантажити прайс-лист