Підвіконня виробляються за запатентованою в усьому світі технологією Werzalit. Її відмінна особливість - пресування гомогенної деревноволокнистої основи з міцною декоративною поверхнею. Завдяки цьому підвіконня Werzalit славляться надзвичайно високою міцністю, а їх покриття - стійкістю до механічних впливів.
Підвіконня Werzalit мають всі сертифікати, що підтверджують відповідність якості продукту стандартам України.
Підвіконня компанії Werzalit творять справжні чудеса. Вони не бояться кислоти та вапна, не містять шкідливих організму фенолів і формальдегідів, стійкі до стирання і світла, також містять добавки проти гниття і старіння. Просто протріть таке підвіконня від пилу - і воно як і раніше нове.

Завдяки багаторічному досвіду і особливостям виробництва підвіконня Werzalit володіють наступними властивостями:

- Висока водостійкість;
- Технологічність;
- Екологічна безпека;
- Морозостійкість до-50С;
- Термостійкість до +90 С і при короткочасному впливі до +180 С;
- Проста обробка і монтаж;
- Стійкість до механічних пошкоджень;
- Висока міцність;
- Стійкість до впливу ультрафіолету;
- Обробка зрізів під колір декору;
- Випускається цільними монолітними плитами.

 

Багато покупців підвіконь часто хочуть отримати товар вишуканої форми та свіжого кольору. Їм підійде підвіконня серії Emotion, попит на який останнім часом збільшується. Нові яскраві тони 8-ми кольорів поєднуються з матовим глянцем, «бісерна» структура додає ще більшу витривалість, лаконічна форма зі злегка скошеним краєм краще відповідає естетиці дизайну ХХI століття.

 

Підвіконня Werzalit гармонійно поєднуються як з пластиковими, так і з дерев'яними вікнами. Класично оформлені підвіконня cерії Exclusiv володіють великими функціональними можливостями, мають прекрасну форму, завдяки інтегрованому носику (від 34 мм), 17 видів декорів дають різноманітні можливості для оформлення. До речі, саме ця серія підвіконь продаються краще за інших в Європі.

 

Підвіконня серії System призначені для облаштування інтер'єру, як в житлових, так і у виробничих приміщеннях. Підвіконня Серії System дозволяють приховати кабелі та електропроводку, а також мають безліч варіантів закриття радіаторів опалення. Масивне підвіконня з капіносом від 65 до 140 мм, з великим різноманіттям декорів може створити неповторний інтер'єр.

9 варіантів декорів для моделей CF 65/4 CF 100/4 - кольори серії Compact
15 варіантів декорів для моделей YF 65/6, YF 100/6, YF 140/6 - кольори серії Exclusiv

Комплектуючі приналежності

 

Підвіконня Open Teck