Системи внутрішніх перегородок та дверей

Система дозволяє виготовити внутрішні перегородки (офісні) як з одинарним заскленням так і з подвійним та змішані варіанти.
Видима ширина елементів каркасу перегородок - 38 мм, що складає уяву «легкості» конструкції.
Дана система дозволяє розділити приміщення на частини, відгородити частину приміщення, зробити кабінети не будуючи стін.
Безсумнівний плюс офісних перегородок - їх висока функціональність. Офісні перегородки, виконані з алюмінію, дозволяють установку виключно прозорого вітринного скла.

Незаперечні переваги, які мають офісні перегородки:
 • Широка гамма кольорів;
 • Cтаціонарні офісні перегородки дозволяють створювати функціональні робочі місця без витрат на капітальне будівництво;
 • Cкляні офісні перегородки візуально збільшують об'єм приміщень, що дозволяє забезпечити зовнішній комфорт;
 • При використанні подвійного засклення з'являється можливість встановлення жалюзі між двох стекол.

 

Фасадні світлопрозорі системи

Призначені для виготовлення захисних огороджувальних конструкцій будівлі, а також дахів, зимових садів, тамбурів, вітрин та ін.
Дані системи позволяють закривати склом великі площі фасадів будівель, видима частина рами складає лише 50 (48) мм, що робить на вигляд конструкцію легкою.
Прозорі і виблискуючі, скляні фасади будівель є, безперечно, одним з найбільш ефектних способів зовнішньої обробки. І це стосується не тільки висотних будинків і офісних центрів - засклений фасад цілком здатний прикрасити і приватний будинок. Звичайно, вартість такої конструкції значна, але отриманий результат з лишком окупає всі витрати!
Близько 80% всіх фасадів на території України виготовляється на основі стійково-ригельної систем, які володіють чудовими функціональними характеристиками і прийнятною ціною.

 

Віконно - дверні системи (холодна та тепла серії)
Віконно - дверні системи використовуються для виготовлення вікон та дверей, а також вітрин невеликих розмірів. Віконно - дверні системи бувають двох видів:


Віконно - дверні системи з терморазривом (тепла серія):
Основу системи складають комбіновані профілі, що складаються з двох алюмінієвих профілів, з'єднаних між собою за допомогою двох термовставок з армованого скловолокном поліаміду. Як заповнення в конструкціях можуть бути використані склопакети, або сендвич-панелі товщиною від 24 до 44 мм.

 

Основними перевагами використання даної системи є:
 • Міцність;
 • Тривалий термін служби;
 • Стійкість до корозії, деформації та шкідливих впливів зовнішнього середовища;
 • Стійкість до впливу кислот, масел, газів, ультрафіолетового випромінювання;
 • Екологічна безпека;
 • Пожежна безпека;
 • Велика кольорова гама.

 


Віконно - дверні системи без терморазрива (холодна серія): Використовуються в середині приміщення, в тамбурах, перегородках, де теплозбереження не є потрібним. В якості заповнення даної системи може використовуватись одинарне скло різної товщини, склопакети та сендвич-панелі. Різноманітна гама кольорів дозволить зробити дану систему невід'ємною частиною інтер'єру.